Innersound

Lisa kontsert oma kalendrisse!

LAUPÄEV / 1. NOVEMBER / KELL 22.00 / GENIALISTIDE KLUBI

 

  • Elina Hokkanen – vokaal
  • Johannes Laas – kitarr
  • Karl Tammaru – bass
  • Jan Kulbin – löökpillid

Innersound on värske koosseis Eesti muusikamaastikul. Kollektiiv mängib muusikat, mille žanr pole üheselt väljendatav, aga mis on kombinatsioon dream-popist, soulist ning jazzist mõningate psühhedeelsete mõjutustega. Innersoundi muusika tekitab kuulajaid ümbritsevasse õhku meeldivalt lummava atmosfääri.

Innersoundi liikmed õpivad Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. Meie vaheline koostöö on meeldiv. Ei pea ütlema palju sõnu, et üksteisest aru saada, läbi muusika rääkides mõistame teineteist. Oleme lähedased sõbrad ka väljaspool bändiruumi.

Muusika tegemisele saime hoo sisse Elina algatusel. Sahtlipõhja kogunenud vihikulehtedest, millel kirjas Elina poolt klaveriga kombineeritud akordimärgid ning klassiruumi aknast taevast silmates kirjutatud lüürika, on viimase aasta jooksul saanud küpseteks ning mahlasteks muusikapaladeks. Suure abikäe on ulatanud ka Johannes, kes muudab väljamõeldud unikaalsete järgnevustega meie muusikalise keele ootamatuks ning salapäraseks, millele lisab Elina jutu, milles ta räägib nii võlujooki joonud meritähest ookeanis kui ka jalutuskäigust õhus ning uuest maailmast, mis loob tema ümber muinasjutu.

Esimest korda astusime avalikkuse ette 13. märtsil 2014, Arhiivis. 25. aprillil 2014 käisime esinemas ka Kelmi Kultuuriklubis, mis oli meie esimene live pealinnas. Püüame leida oma kuulajaskonda ning töötame higimullid laubal, et enda muusikat inimestega jagada, kes tunneksid sellest rõõmu.

Astusime üles ka ERMO 2014 konkursil, kus Elina võitis parima vokalisti preemia ning Johannes parima loo autori preemia. Hiljuti külastasime aga Clockwork Stuudiot, kus salvestasime üles kaks lugu, nüüd ongi plaan hakata tegelema EP salvestamisega.

 

Innersound w

Foto: Innersound

Author: IDJ

Share This Post On