IDeeJazzi põhiprogrammilt langeb peagi saladuseloor!

Jah, IDeeJazz toimub tavapäraselt novembri alguses, kuid juba südasuvisel ajal käivad ettevalmistused, et muhe muusikapidu ikka parajal ajal hoo sisse saaks. 

Neljandal IDeeJazzil on oodata mitmekülgsemat programmi kui eales varem! Festival pole küll kunagi žanrilisi piire vedanud, kuid sõna “jazz” festivali nimes on kindlasti suunda andev termin, mis teatud ootused ette on seadnud. Muidugi – ka sel aastal on rõhk heakõlalisel, improvisatsioonilisel ja ideeküllasel muusikal, kuid stiilisahtleid armastavatel kuulajatel võib päris keeruliseks minna. Bluusi, d’n’b, proge, indie, etno, maailma muusika, popi, vabaimprovisatsiooni, vene klassika ja puhtakujulise jazzi sahtlite sisu on põrandale kallatud ja lootusetult segi aetud. Selles põhjalikus tohuvabohus saab aga kindlasti lõbus olema! Sest just rõõmu, head tuju ja muhedaid mõtteid IDeeJazz kuulajatele pakkuda tahabki.

IDeeJazzi põhiprogramm saab avalikuks juba 31. juulil – täpselt 3 kuud enne festivali algust! Hoidke silmad lahti ja süda soe!

idee-trykk-wh

Author: IDJ

Share This Post On