Carrot Lights

Lisa kontsert oma kalendrisse!

REEDE / 31. OKTOOBER / KELL 20.00 / TARTU JAZZ CLUB

Debüütplaadi esitlus!

  • Joel-Rasmus Remmel – klaver
  • Kaspar Kalluste – trummid
  • Paula Mustikas aka Laura Remmel – vokaal

Carrot Lights ehk vilkuvate porgandite trio koosneb kolmest innukast tegelasest, kes viljelevad improvisatsioonilist muusikat, mida – kui tahta – võib kategoriseerida jazzi, popi ja vabaimprovisatsioonisegulise muusikažanri alla.

Kaspar Kalluste ning Joel Remmel annavad kooslusele tugeva jazzipõhja ning Laura Remmel lükkab selle julgel viisil karussellina keerlema. Carrot Lights esitleb IDeeJazzil oma debüütalbumit “Carrot Lights”! Loe veel: SIIN

Joel-Rasmus Remmel ja Kaspar Kalluste on tuntud kui Noore Jazzitalendi omanikud ning mõlemad on käinud täiendavalt õppimas Rootsis Göteborgi ja Malmö ülikoolides. Joel Remmel trio on seniks väljastanud debüütalbumi “Lumekristall” ning Kaspar Kalluste on Ott Leplandi bändi üks juhtfiguure ning lugude sepitsejaid.

Paula Mustikas ehk Laura Remmel on täiendanud oma õpivaramut nii Ameerikas, Saksamaal kui ka Hollandis ning hetkel naudib täiel rinnal kaasaegse improvisatsiooni eriala Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Carrot Lights sai alguse 2012. aasta suve lõpul EMTA B402 klassis.

www.facebook.com/carrotlights

CarrotLights33

Foto: Carrot Lights

Author: IDJ

Share This Post On