Tiim & kontakt

IDeeJazz Festival
ÜLDINFO:
info@ideejazz.ee

POSTI AADRESS:
Rajamuusika MTÜ
Tähe 69-5
Tartu 50107
Estonia

FESTIVALI ÜLDJUHT
Oleg Pissarenko
oleg@ideejazz.ee

TOIMETUSE JA TURUNDUSJUHT
Evelin Pissarenko
evelin@ideejazz.ee

LAVA LOGISTIKA JUHT
Jorven Viilik
jorven@ideejazz.ee
+372 56 83 58 38

VABATAHTLIKE & STAABIJUHT
Enel Teinemaa
enel@ideejazz.ee
+372 56 46 10 89

HELIMEISTRID
Ehast Koiduni OÜ
Mait Karm
mait@ehastkoiduni.ee
Ilmar Madison
ilmar@ehastkoiduni.ee

HELIMEISTER Tartu Jazzklubis
Taavo Teras
taavo@tartujazzclub.ee

VALGUSVISUAALID
Spectromatic Visuals
Aleksander Sprohgis ja Aleksandr Šelepin
spectromaticvisuals@gmail.com
Facebook: Spectromatic Visuals

VALGUSTUS
Katre Sulane
katre.sulane@gmail.com

FOTOTIIMI PEALIK
Kalev Ints
kalev@kalevints.com

REPORTER
Kristofer Soop
kristofer.soop@gmail.com

Kui Te ei ole kindel, kelle poole oma küsimusega pöörduda, kirjutage allpool oleva vormi abil üldinfo aadressile – nii jõuab Teie kiri kiirelt õige inimeseni.

Captcha:
8 + 10 =